מי אנחנו ?

054-4967295

אני עינת, נשואה לאורי ואימא של איתמר. יש לי תואר שני בקולנוע וטלוויזיה והחלום הגדול שלי לבקר ב- 57 ממדינות העולם. נכון אילוצי זמן ותקציב הם בהחלט שיקול מכריע בתדירות הטיולים אבל היום עם כניסת תחום התיירות לעולם הלואו קואסט, הכל נהיה הרבה יותר קל, זמין ומשכנע.

כשהייתי צעירה ורווקה, כמות האטרקציות, הבילויים ושאר מרכיבי הטיול המושלם מבחינתי שונים לגמרי מהמצב היום, כאשר אני אימא לאיתמר וזוגתו של אורי. היום המוטו הוא פחות אטרקציות, פחות הסתובבויות, יותר זמן איכות ביחד ולא ריצות ממקום למקום. אנחנו לא קמים בשבע בבוקר, אנחנו כולנו אנשי הבוקר המאוחר ולוקחים את הזמן עד שאנחנו יוצאים מבית המלון/דירה/בית דירות או כל פתרון מגורים אחר. 

הקסם בטיולים,  חוץ מהדברים הברורים כמו הכרות של עולם, תרבות ומאכלים שונים הוא בעיניי ההזדמנות להיות כל כולנו אחד של השני. לצאת מהשגרה ולבלות ביחד בלי לוז צפוף, בלי לחץ, בלי ללכת לישון בשעה קבועה ופשוט להנות מחברתם של האנשים היקרים שלי

בדרך לטורנטו

מתחילים את המסע לטורנטו

נוסעים עם סבתא ללונדון

טיול 3 דורות- טסים עם סבתא ללונדון

מפלי הניאגרה

מפלי הניאגרה

על גשר ברוקלין

המפגש עם גברת חירות

לקריאה נוספת

טיול 3 דורות
לונדון

הפעם הראשונה הייתה בערך לפני 30 שנים, כשהייתי בת 12, אבא שלי רצה שאלמד אנגלית ושלח אותי לסאמר סקול.  החוויה הייתה כל כך מעולה, כל כך מעצימה, כל כך מושלמת שפשוט התאהבתי בה והמשכתי להגיע. הפעם האחרונה שלי שם הייתה כשלקחתי את אימא שלי ואת איתמר לכריסמס בלונדון. 

אתרים שתיירים אוהבים ונהרסו כליל

אומנם, משחקי הכס כבר נגמר אבל ההשפעה שלה עדיין כאן, אחד התחומים שהכי הושפעו הוא תחום התיירות מקומות כמו קרואטיה, אירלנד ומלטה החלו לקבל כמויות תיירים שהן לא בהכרח יכולות להתמודד איתן והדבר נתן את אותותיו במדינות הללו.

יותר מעיר של מגדל
טורנטו

טורנטו, היא כמו תל אביב, כולם חושבים שהיא עיר הבירה של קנדה, אך לא כך הדבר, אוטווה היא עיר הבירה והיא נמצאת כ- 400 ק"מ מטורנטו. בהתחלה כשעלה הרעיון לטוס לטורנטו, המטרה הייתה מפגש משפחתי ותהינו כמה זמן מספיק לה לטורנטו, ההפתעה היא שזה דיי תלוי במטייל.